Sprawdź nasze promocje, skontaktuj się z nami.Przedstawiamy aktualną ofertę kotłów gazowych.

Logano plus GB102-30

Cena 8 300 zł

Opis

Logano plus GB102 o mocy 30 kW to mały kondensacyjny stojący kocioł gazowy spełniający wymagania dyrektywy ErP w klasie A. Jest kompaktowy, lekki i łatwy w instalacji. Urządzenie doskonale wpasowuje się tam, gdzie konieczna jest wymiana dotychczasowego urządzenia. W kotle zastosowano dobrze znany wymiennik aluminiowo-krzemowy. Logano plus GB102 z jego niesamowitą, sprawnością na poziomie do 109,8% zapewnia większą wydajność, niż analogiczny kocioł gazowy, nie wykorzystujący techniki kondensacyjnej. Niskie zużycie energii gwarantuje klasa efektywności energetycznej A. Kompaktowe wymiary urządzenia pozwalają na stworzenie instalacji, przy wykorzystaniu naprawdę niewielkiej powierzchni. Idealny do modernizacji oferuje doskonałą relację funkcjonalności do ceny oraz najnowszą technologię, jest idealnym rozwiązaniem do modernizacji instalacji.

 
 

Buderus Logamax plus GB172-24T150SV2

Cena 10 400 zł

 

Opis

Stojąca kompaktowa centrala grzewcza drugiej generacji Logamax plus GB172TV2 o mocy 24 kW z zasobnikiem warstwowym o pojemności 150 litrów. Modułowa budowa sprawia, że zarówno kocioł, zasobnik, jak i wszystkie łączące je elementy, ukryte są pod estetyczną obudową. Kompaktowe kondensacyjne centrala grzewcze to połączenie nowoczesnego i energooszczędnego kotła kondensacyjnego z zasobnikami warstwowym ciepłej wody użytkowej. Kotły Logamax plus GB172TV2 to ekskluzywne źródła ciepła, służące zarówno do samodzielnego ogrzewania domów i podgrzewania wody użytkowej, jak i do współpracy z systemami kolektorów słonecznych. Rozwiązania zastosowane w Logamax plus GB172TV2 pozwalają osiągać nie tylko oszczędności gazu i energii elektrycznej, czyli znacząco zredukować koszty ogrzewania, ale także zapewniają najwyższy komfort ciepłej wody użytkowej (wydajność do 31,6 l/min wg normy EN 625). To komfort zamknięty w eleganckiej formie. Sprawność nominalna 109,0%.

 

 

Buderus Logamax plus GB072 V2 24kW

Cena 6 700 zł

Opis

Stojąca kompaktowa centrala grzewcza drugiej generacji Logamax plus Wydajna technika kondensacyjna w solidnym wykonaniu Logamax plus GB072 to kondensacyjny kocioł gazowy o mocy 24 kW, który wyróżnia się solidną konstrukcją oraz zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych. W efekcie kocioł jest bardzo oszczędny i łatwy w obsłudze. Efektywna technika kondensacyjna sprawia, że Logamax plus GB072V2 ma sprawność nominalną dochodzącą aż do 109%. Uzyskanie tak wysokiej sprawności możliwe jest dzięki procesowi skraplania pary wodnej, zawartej w spalinach. W ten sposób utajone ciepło pary wodnej wykorzystywane jest do podgrzewania czynnika grzewczego przepływającego przez kocioł. Umożliwia to zminimalizowanie opłat za gaz. Posiada niezbędne wyposażenie potrzebne do podłączenia i współpracy z zasobnikami ciepłej wody. Na potrzeby ciepłej wody, moc kotła zwiększono do 30 kW (funkcja „booster”).

Buderus Logamax plus GB172-24T50V2

Cena 8 700 zł

 

Opis

Wydajna technika kondensacyjna w solidnym wykonaniu Logamax plus GB072 to kondensacyjny kocioł gazowy o mocy 20 kW, który wyróżnia się solidną konstrukcją oraz zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych. W efekcie kocioł jest bardzo oszczędny i łatwy w obsłudze. Efektywna technika kondensacyjna sprawia, że Logamax plus GB072V2 ma sprawność nominalną dochodzącą aż do 109%. Uzyskanie tak wysokiej sprawności możliwe jest dzięki procesowi skraplania pary wodnej, zawartej w spalinach. W ten sposób utajone ciepło pary wodnej wykorzystywane jest do podgrzewania czynnika grzewczego przepływającego przez kocioł. Umożliwia to zminimalizowanie opłat za gaz. Posiada niezbędne wyposażenie potrzebne do podłączenia i współpracy z zasobnikami ciepłej wody. Na potrzeby ciepłej wody, moc kotła zwiększono do 30 kW (funkcja „booster”).

 
 

Buderus Logamax plus GB072 V2 20kW

Cena 6 500 zł

Opis

Wydajna technika kondensacyjna w solidnym wykonaniu Logamax plus GB072 to kondensacyjny kocioł gazowy o mocy 20 kW, który wyróżnia się solidną konstrukcją oraz zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych. W efekcie kocioł jest bardzo oszczędny i łatwy w obsłudze. Efektywna technika kondensacyjna sprawia, że Logamax plus GB072V2 ma sprawność nominalną dochodzącą aż do 109%. Uzyskanie tak wysokiej sprawności możliwe jest dzięki procesowi skraplania pary wodnej, zawartej w spalinach. W ten sposób utajone ciepło pary wodnej wykorzystywane jest do podgrzewania czynnika grzewczego przepływającego przez kocioł. Umożliwia to zminimalizowanie opłat za gaz. Posiada niezbędne wyposażenie potrzebne do podłączenia i współpracy z zasobnikami ciepłej wody. Na potrzeby ciepłej wody, moc kotła zwiększono do 30 kW (funkcja „booster”).

Logano plus GB212-22 + MC110 + BC30E

Cena 10 450 zł

Opis

Najnowsze rozwiązania techniki kondensacyjnej w najmniejszym stojącym gazowym kotle na rynku! Logano plus GB212 to nowoczesny, kondensacyjny kocioł gazowy o sprawności nominalnej dochodzącej do 109%. Wykorzystując ciepło zawarte w spalinach, zapewnia oszczędność gazu oraz niską emisję substancji szkodliwych do środowiska. Niewielkie wymiary kotła i uproszczona technicznie instalacja hydrauliczna gwarantują ułatwienie prac instalacyjnych. Kocioł GB212 jest idealnym urządzeniem dla nowych instalacji oraz jako urządzenie w miejsce istniejącego kotła, dla domów jedno- i wielorodzinnych.Nowoczesna koncepcja kotła kondensacyjnego. Najnowszy system regulacyjny EMS Plus ma szeroki zakres funkcji serwisowych i wyłącznie cyfrową kontrolę płomienia. Systemowa integracja kontrolera palnika SAFe z systemem regulacyjnym EMS Plus, dzięki prostym komunikatom, informuje o stanie pracy, wymaganiach serwisowych i konserwacyjnych. Funkcje regulacyjne dostosowane są dla każdego układu hydraulicznego.

 

Buderus Logamax plus GB192-30iT40SWH+RC310FA+KM100

Cena 12 300 zł

Opis

Buderus wyznacza nowe standardy, dzięki najnowszej generacji systemów grzewczych. Jeśli chcesz zobaczyć przyszłość, wystarczy spojrzeć na front kotła wykonany ze specjalnego szkła tytanowego z zasobnikiem warstwowym ze stali nierdzewnej o pojemności 40 litrów GB192-30iT40S. Dotykowy i intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem graficzno-tekstowym, komunikaty wyświetlane w języku polskim i w postaci ikon. Możliwość zmiany podstawowych nastaw jednym palcem, na szklanym panelu wkomponowanym w przednią ściankę kotła. Posiada moduł internetowy (do obsługi przez smartfona lub tablet) Najwyższa sprawność i efektywność energetyczna, niskie koszty eksploatacyjne, przyjazny dla środowiska.Kotły Logamax plus GB192, są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Do sterowania kotłem w oparciu o temperaturę zewnętrzną (automatyka pogodowa), wystarczy czujnik temperatury zewnętrznej FA z regulatorem Logamatic RC310 klasa efektywności energetycznej wynosi A+ Sprawność nominalna 110,5%.

 

Buderus Logamax plus GB072-24K+RC310FA

Cena 7 500 zł

Opis

Logamax plus GB072 to dwufunkcyjny kondensacyjny kocioł gazowy o mocy 24 kW, który wyróżnia się solidną konstrukcją oraz zastosowaniem najnowszych rozwiązań technicznych. W efekcie kocioł jest bardzo oszczędny i łatwy w obsłudze. Efektywna technika kondensacyjna sprawia, że Logamax plus GB072-24K ma sprawność nominalną dochodzącą aż do 109%. Uzyskanie tak wysokiej sprawności możliwe jest dzięki procesowi skraplania pary wodnej, zawartej w spalinach. W ten sposób utajone ciepło pary wodnej wykorzystywane jest do podgrzewania czynnika grzewczego przepływającego przez kocioł. Umożliwia to zminimalizowanie opłat za gaz.Wersja dwufunkcyjna charakteryzuje się mocą 24 kW na cele ogrzewania.Na potrzeby ciepłej wody, moc kotła zwiększono do 30 kW (funkcja „booster”). Do sterowania kotłem w oparciu o temperaturę zewnętrzną (automatyka pogodowa), wystarczy zintegrowany z kotłem sterownik BC20 i czujnik temperatury zewnętrznej FA. Z reg. Logamatic RC310 klasa efektywności energetycznej wynosi A +.

Buderus Logamax plus GB192-25iT150SH+RC310FA

Cena 16 500 zł

Opis

Nowe centrale grzewcze Buderus Logamax plus GB192-25iT150SH o mocy 2,9-26,1/30,0 kW zostały opracowane przez ekspertów i dla ekspertów. Są one nie tylko zaawansowane technologicznie, lecz również zorientowane na przyszłość. Wykorzystują technologię, która sprawia, że są gotowe na wszechstronną modernizację i rozbudowę. Front kotła wykonany ze specjalnego szkła tytanowego z zasobnikiem warstwowym ze stali nierdzewnej o pojemności 150 litr. Wyposażony w dotykowy i intuicyjny panel sterowania z wyświetlaczem graficzno-tekstowym, komunikaty wyświetlane w języku polskim i w postaci ikon na szklanym panelu wkomponowanym w przednią ściankę kotła. Najwyższa sprawność i efektywność energetyczna, niskie koszty eksploatacyjne, kocioł wykonany z materiałów najwyższej jakości. Do sterowania kotłem w oparciu o temperaturę zewnętrzną (automatyka pogodowa), wystarczy czujnik temperatury zewnętrznej FA z regulatorem Logamatic RC310 klasa efektywności energetycznej wynosi A+ Sprawność nominalna 110,0%